شما اینجا هستید : خانه  »  آموزش دانلود کردن آهنگ با گوشی و کامپیوتر

آموزش دانلود کردن آهنگ با گوشی و کامپیوتر

آموزش دانلود آهنگ

چگونه آهنگ دانلود کنیم ؟

این سوال بسیاری از افرادی است که قصد دانلود کردن آهنگ از ساییت های مختلف را دارند چون در بسیاری از مواقع برای دانلود کردن آهنگ دلخواه خود با مشکلات خاصی مواجه شده اند، توجه داشته باشید که ما در این محتوا قصد داریم نحوه دانلود کردن آهنگ را به طور کامل به شما توضیح دهید در نتیجه دیگر نگران مشکلات به وجود آمده در حین دانلود کردن آهنگ نباشید، تنها کافی است تا پایان این محتوا در وب سایت لیموزیک با ما همراه باشید تا نحوه دانلود کردن موزیک را به طور کامل فرا بگیرید.

دانلود کردن آهنگ

در قسمت پایین قصد داریم دو روش مختلف از آهنگ دانلود کردن را به طور کامل به شما آموزش بدهیم، در واقع افراد یا از طریق تلفن همراه آهنگ مورد نظر خود را دانلود می‌کنند یا از طریق کامپیوتر، در نتیجه ما تصمیم گرفته ایم که این دو مورد را به طور کامل مورد بررسی قرار داده و به صورت تصویری آموزش دهیم.

دانلود کردن آهنگ با تلفن همراه

در این قسمت از محتوا قصد داریم نحوه دانلود کردن آهنگ با تلفن همراه را به شما آموزش دهیم توجه داشته باشید زمانی که وارد یک سایت می شوید صفحه ای مانند تصویر زیر را مشاهده می کنید که با استفاده از آن میتوانید به راحتی آهنگ مورد نظر خود را دانلود کنید. شاید برای شما سوال پیش بیاید که چگونه باید آهنگ مورد نظر خود را پیدا کنیم ؟ در پاسخ به این سوال که می‌توانیم بگوییم که بهترین راه برای پیدا کردن آهنگ دلخواه خود سرچ کردن نام آهنگ و نام خواننده می باشد شما بعد از سرچ کردن آهنگ مورد علاقه خود، صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ما دو قسمت را با نام باکس پخش آنلاین آهنگ و باکس دانلود آهنگ مشخص کرده ایم، توجه داشته باشید باکس پخش آهنگ آنلاین به شما این امکان را می دهد تا بتوانید بدون این که نیاز به دانلود آهنگ داشته باشید آن را با استفاده از اینترنت گوش کنید.

باکس دانلود آهنگ مربوط به قسمتی از که شما می توانید با لمس آن آهنگ مورد علاقه خود را با دو کیفیت مختلف دانلود کنید که دانلود آن بر حسب نیاز شما تعیین می شود. همانطور که میدانیم کیفیت 320 بالاتر از کیفیت 128 می باشد در نتیجه شما تنها کافیست بر روی آیتم مورد نظر خود چند ثانیه لمس کرده و دست خود را روی آیکون نگه دارید تا صفحه جدیدی برای شما باز شود. در این قسمت همانطور که در قسمت پایین مشاهده می کنید یک صفحه جدید برای شما باز شده است که شما می توانید بر روی گزینه لینک کلیک کرده و آهنگ مورد علاقه خود را به راحتی دانلود کنید.

نحوه دانلود کردن آهنگ با کامپیوتر

در این قسمت از محتوا قصد داریم نحوه دانلود کردن آهنگ با کامپیوتر را به شما آموزش دهیم که توجه داشته باشید که با دوبار کلیک کردن بر روی آیکون مرورگر خود می‌توانید مرورگر را باز کرده و در قسمت سرچ آن نام خواننده و یا نام آهنگ را جستجو کنید.

به تصویر زیر توجه کنید شما به راحتی می توانید بر روی لینکی که با عدد شماره ۱ در تصویر زیر نمایش داده شده است کلیک راست کرده و بر روی گزینه save link as که با شماره ۲ در تصویر نمایش داده شده است را کلیک کنید.

 

در این بخش از محتوای چگونه آهنگ دانلود کنیم با صفحه ای که، تصویر آن را در قسمت پایین مشاهده می کنید مواجه خواهید شد. در واقع شما از طریق این صفحه می توانید فضای ذخیره شدن آهنگ را مشخص کنید. توجه داشته باشید این صفحه به شما اجازه می‌دهد تا به کل حافظه کامپیوتر خود دسترسی داشته باشید و می توانید اسم آهنگ را هم در قسمت File name تغییر دهید و در انتهای کار بر روی گزینه save که با عدد شماره ۳ نمایش داده شده است کلیک کنید تا دانلود آهنگ شروع شود.

 

لازم به ذکر است بدانید که برای آهنگ دانلود کردن شما می‌توانید بعد از کلیک کردن بر روی گزینه save شاهد دانلود شدن موزیک مورد علاقه خود باشید.